PopisPožadavky: zkušeností s prací na stavbě výhodou, důslednost při plnění zadaných úkolů vedoucích pracovníků, pečlivost, schopnost rychle se učit novým věcem, časová flexibilita
Pracovní náplň: výstavba budov, opravy a údržba budov a přidružené činnosti na stavbě, samostatná práce na zakázkách pod vedením projektového manažera, práce se stávajícími zákazníky NWT, udržování dobrých vztahů
Výhody: téměř výhradně práci s moderními technologiemi, k dispozici firemní telefon, příspěvek na stravné, pravidelné odměny
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNWT a.s. - Zlín, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-15T01:59:05

Společnost

NWT a.s.
  • NWT a.s.
  • Kontakt : Veronika Očadlíková
  • Telefon : +420 570 570 491
  • E-mail : veronika.ocadlikova@nwt.cz
  • Adresa : NWT a.s. - Zlín, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

stavbě

budov

práce

požadavky

vztahů výhody

vedením

projektového

manažera

stávajícími

zákazníky