PopisMísta výkonu práce: Tylova 57, Plzeň, U Slévárny 207, Dýšina
Náplň práce: montáž a kompletace výrobku
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, přesčasy.
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.
Kontakt: Poljanska Oleksandra, tel.: 773 921 592, e-mail: oleksandra.poljanska@almaxwork.cz

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěALMAX WORK-Holding, družstvo., Tylova 1/57, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně11000 Kč Nastoupit od2017-06-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-16T01:54:23

Společnost

ALMAX WORK-Holding, družstvo
  • ALMAX WORK-Holding, družstvo
  • Kontakt : Oleksandra Poljanska
  • Telefon : +420 773 921 592
  • E-mail : oleksandra.poljanska@almaxwork.cz
  • Adresa : ALMAX WORK-Holding, družstvo., Tylova 1/57, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

práce

místa

schopnost

tel

oleksandra

poljanska

mzdy kontakt

navýšení

zapracování

době