PopisCO BUDETE DĚLAT

•Kontrolovat prvotní doklady (faktury přijaté, vydané, pokladní doklady) z hlediska jejich správnosti jako účetního a daňového dokladu
•Vytvářet doklady dodatečných souvisejících nákladů
•Vystavovat faktury na základě dodaných podkladů, přefakturovávat pracovní pomůcky, naftu a obědy
•Spravovat organizace – zápis a kontrola číselníku
•Přebírat poštu a ostatní administrativní práce související s fakturací
•Spolupracovat s pracovníky ostatních oddělení

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT
•Minimálně SŠ
•Praxe na obdobné vítána, ale není podmínkou
•Základní znalost anglického jazyka
•Znalost práce s MS Office
•Samostatnost, smysl pro odpovědnost

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
•Zajímavé mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
•Flexibilní začátek/konec pracovní doby
•Dovolená nad rámec zákona
•Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
•Firemní kurzy anglického jazyka
•Finanční odměny za loajalitu, firemní akce
•Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
•Přátelský kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRačice 126, 411 08 Štětí Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-06-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-17T14:34:36

Společnost

2 JCP a.s.
  • 2 JCP a.s.
  • Kontakt : Kristýna Štorková
  • Telefon : +420 725 506 050
  • E-mail : storkova@2jcp.cz
  • Adresa : Račice 126, 411 08 Štětí

Klíčová slova

doklady

práce

faktury

anglického

pracovní

dělatkontrolovat

rámec

doby dovolená

začátekkonec

praxeflexibilní