PopisMísto výkonu práce: Zábořská 9, Proseč - Záboří.
NÁPLŇ PRÁCE: práce s pokladním systémem, denní finanční uzávěrky, inventury, nekuřácké prostředí, příprava a prodej nápojů, obsluha hostů v kavárně, komunikace se zákazníky, péče o přístroje a zařízení kavárny.
POŽADAVKY: minimálně výuční list nebo SŠ vzdělání, příjemné vystupování, dobrá nálada, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, poctivost, komunikativní projev, zájem o gastronomii, chtít pracovat a učit se novým věcem, čistý trestní rejstřík.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese zasláním životopisu.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěZábořská 9, Záboří, 539 44 Proseč u Skutče Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

Wake up Coffee s.r.o.
  • Wake up Coffee s.r.o.
  • Kontakt : Jana Chadimová
  • Telefon : +420 732 492 710
  • E-mail : wakeupcoffee@seznam.cz
  • Adresa : Zábořská 9, Záboří, 539 44 Proseč u Skutče

Klíčová slova

práce

místo

novým

nálada

spolehlivost

samostatnost

pečlivost

poctivost

komunikativní

projev