PopisPro Ústav molekulární a translační medicíny LF UP hledáme uchazeče na pozici „servisní technik, robotický inženýr“.
Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, mechatronika, případně příbuzné oblasti
• velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
• dobrá znalost práce na PC (operační systém Windows, MS Office)
• zkušenosti s robotizací a automatizací, případně jemnou mechanikou jsou výhodou
Pracovní náplň:
• pravidelná údržba robotické linky
• diagnostika poruch robotické linky
• opravy robotické linky po zaškolení výrobcem
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUniverzita Palackého v Olomouci - Ústav molekulární a translační medicíny - prac., Hněvotínská 1333/5, Nová Ulice, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T13:39:29

Společnost

Univerzita Palackého v Olomouci
  • Univerzita Palackého v Olomouci
  • Kontakt : Martina Smitalová
  • E-mail : martina.smitalova@upol.cz
  • Adresa : Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav molekulární a translační medicíny - prac., Hněvotínská 1333/5, Nová Ulice, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

robotické

znalost

případně

ústav

jemnou

operační

systém

windows

office zkušenosti

robotizací