PopisNÁPLŇ PRÁCE:
• konstrukční řešení nových strojů a zařízení
• zpracování výkresové dokumentace
• konstrukční dozor ve výrobě prototypů strojů a zařízení
• komunikace v rámci firmy a později i se zákazníkem, řešení konstrukčních změn

POŽADUJEME:
• SŠ/VŠ strojírenského zaměření
• zkušenosti s návrhy v AutoCADu, Inventoru
• technické myšlení, proaktivní přístup
• schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
• chuť se učit a dlouhodobě se podílet na našich projektech
• odolnost, otevřenost změnám

NABÍZÍME:
• možnost podílet se na unikátních projektech, především pro zahraniční zákazníky
• zajímavou a různorodou práci (děláme zakázkovou výrobu, každý náš stroj je originál)
• tým bezva kolegů, kteří vždy rádi pomohou
• možnost cestovat v rámci své pozice do zahraničí, jednat se zákazníkem, být u montáže stroje u zákazníka, uvádění do provozu a garančních zkoušek
• 25 dní dovolené
• pružnou pracovní dobu (pevná část od 8:00 do 13:00)
• možnost si nadpracovat hodiny
• příspěvek na stravování formou stravenek
• odborné i jazykové vzdělávání
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUničovská 132/19, 784 01 Litovel Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T16:45:29

Společnost

PAPCEL, a.s.
  • PAPCEL, a.s.
  • Kontakt : Jana Nepožitková
  • Telefon : +420 585 152 134
  • E-mail : nepozitkova@papcel.cz
  • Adresa : Uničovská 132/19, 784 01 Litovel

Klíčová slova

rámci

řešení

strojů

výkresové

zákazníkem

podílet

náplň

stroje

montáže

jednat