PopisZpůsob prvního kontaktu: osobně, telefonicky nebo e-mailem.
Kontakt: p. Brabcová, tel. 549410100, brabcova@mouka.cz

Náplň práce: Práce v textilní výrobě
Požadujeme:
Základní vzdělání, zručnost, zodpovědnost, komunikativnost, opravdový zájem o práci, ochotu učit se nové věci,
Podmínkou není praxe v oboru, důležitá je zručnost, proběhne zaučení
dle prováděné činnosti.
Nabízíme:
• Stanete se součástí rodinné firmy s tradicí od roku 1842,
• Budete mít příležitost učit se nové věci a rozvíjet se,
• Získáte odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí,
• Získáte mimořádné odměny,
• Získáte až 5 týdnů dovolené,
• Získáte příspěvek na závodní stravování v naší firemní jídelně,
• Získáte příspěvek na dopravu,
Nástup: ihned
Pokud Vás naše pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis. Vybraní uchazeči budou pozvaní na výběrové řízení.

Zaměstnanecké výhody:
Mimořádné odměny, dovolená navíc dle odpracovaných dní, příspěvek na dopravu, závodní
stravování, Flexi passy. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKoráb 133, 666 01 Tišnov 1 Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

MOUKA TIŠNOV, s.r.o.
  • MOUKA TIŠNOV, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Brázdová
  • Telefon : +420 724 243 502,549 410 137
  • E-mail : brazdova@mouka.cz
  • Adresa : Koráb 133, 666 01 Tišnov 1

Klíčová slova

získáte

příspěvek

práce

dle

zručnost

učit

odpracovaných

dovolené

jídelně

firemní