PopisVÝROBNÍ DĚLNÍK
- místo výkonu práce: LITVÍNOV
NÁPLŇ PRÁCE:
- vylupování, lepení, kompletace kartonáže
POŽADUJEME:
- manuální zručnost, preciznost práce
Poznámka:
- vhodné pro OZP, bezbariérový přístup, možnost celodenního sezení u práce
HLÁSIT SE: Hana Rysová, své životopisy zasílejte na e-mail: hana.rysova@sapril.cz. Do předmětu prosím uvádějte název pozice VÝROBNÍ DĚLNÍK - Litvínov, nebo osobně na adrese Nádražní 557, Litvínov každou středu 8:00 - 12.00 a od 12.30 - 15:00hod., tel.: 724 476 882 Minimální vzděláníNeúplné základní SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSAPRIL s.r.o.-4, Nádražní 557, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1 Mzda minimálně85 Kč Mzda maximálně100 Kč Nastoupit od2019-06-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T01:56:23

Společnost

SAPRIL s.r.o.
  • SAPRIL s.r.o.
  • Kontakt : Hana Rysová
  • E-mail : hana.rysova@sapril.cz
  • Adresa : SAPRIL s.r.o.-4, Nádražní 557, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1

Klíčová slova

litvínov

výrobní

název

rysová

životopisy

zasílejte

naemail

hanarysovasaprilcz

předmětu

uvádějte