PopisMísto výkonu Průmyslová 762, Stod.
Náplň práce: letování, montáž, vstřikovací lisy, balení, zalévání, potisk, elektrické zkoušení, osazování součástek, navíjení transformátorů. Práce ve dvousměnném provozu (6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00). Výhodou praxe v letování či zkušenosti z elektrovýroby.
Nabízíme: náborová odměna, 13. plat, roční prémie, přítomnostní příplatek, věrnostní a jubilejní odměny, dotované stravování, možnost autobusové dopravy, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt na uvedeném telefonu mezi 8:00 a 16:00 ve všední dny, nebo mailu.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPrůmyslová 762, 333 01 Stod Mzda minimálně15500 Kč Nastoupit od2019-06-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

Murr CZ, s.r.o.
  • Murr CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Ondřej Bílý
  • Telefon : +420 377 597 248
  • E-mail : ondrej.bily@murrelektronik.cz
  • Adresa : Průmyslová 762, 333 01 Stod

Klíčová slova

práce

letování

místo

stravování

roční

prémie

přítomnostní

příplatek

věrnostní

jubilejní