PopisKontakt zasláním životopisu na e-mail marcela.sladkova@fmmotorparts.com nebo telefonicky PO - PÁ od 7:00 do 15:00 hodin.
Požadavky:
- ochota pracovat ve směnném provozu
- dobrá fyzická kondice (3 - 4 směny)
- plnoletost, zodpovědnost
Hlavní náplň práce:
- výroba diskových brzd
Zaměstnanecké výhody:
- zázemí ve stabilní zahraniční společnosti
- směnové příplatky, 1 týden dovolené nad rámec ZP
- závodní stravování, roční bonus, bonus na dovolenou, bonus na zdraví
- servis pracovních oděvů, úrazové pojištění, příspěvek na penzijní připojištění.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěJirchářská 233, 517 41 Kostelec nad Orlicí Mzda minimálně25500 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

Federal-Mogul Friction Products a.s.
  • Federal-Mogul Friction Products a.s.
  • Kontakt : Marcela Sládková
  • Telefon : +420 739 382 663
  • E-mail : marcela.sladkova@fmmotorparts.com
  • Adresa : Jirchářská 233, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Klíčová slova

bonus

roční

směnové

příplatky

týden

dovolené

rámec

zp

závodní

stravování