PopisVaším úkolem bude:
- obsluha výrobní stanice
- pohledová kontrola dílů vycházejících ze stanice (linky)
- provádění drobných úprav a oprav
- příprava pracoviště před každou směnou - materiál, pomocný materiál apod.
Požadujeme:
- manuální zručnost
- spolehlivost
- samostatnost
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- kladný přístup k práci a učit se nové věci
Zaměstnanecké výhody:
- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující nadnárodní společnosti
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- řadu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost stravování v závodní jídelně a stravenky, sportovní a společenské aktivity aj.)
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBenteler ČR s.r.o.-002, Kateřinská 197, 463 03 Stráž nad Nisou Mzda minimálně25017 Kč Mzda maximálně26733 Kč Nastoupit od2019-06-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

Benteler ČR s.r.o.
  • Benteler ČR s.r.o.
  • Kontakt : Dan Brožek
  • Telefon : +420 602 742 853
  • E-mail : dan.brozek@benteler.cz
  • Adresa : Benteler ČR s.r.o.-002, Kateřinská 197, 463 03 Stráž nad Nisou

Klíčová slova

dobu

stanice

možnost

materiál

společnosti

zaměstnaneckých

řadu

rozvoje

vzdělávání

dalšího