PopisPracoviště: U kovárny č.p. 540/44, Olomouc a okolí. Nástup je možný od 1.7.2019 nebo dle dohody.
Náplň práce: Montáž měřidel (bytové vodoměry, indikátory topných nákladů).
Požadujeme: Manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost a dochvilnost.
Nabízíme: Zaškolení, dohoda o provedení práce, ohodnocení dle namontovaných kusů.
Výhodou: Stabilní zázemí společnosti.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKoncept FAST s.r.o. - středisko Olomouc, U Kovárny, U kovárny 540/44, Neředín, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně150 Kč Mzda maximálně250 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

Koncept FAST s.r.o.
  • Koncept FAST s.r.o.
  • Kontakt : Jarmila Prečanová
  • Telefon : +420 607 060 548
  • E-mail : olomouc.servis@konceptfast.cz
  • Adresa : Koncept FAST s.r.o. - středisko Olomouc, U Kovárny, U kovárny 540/44, Neředín, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

práce

možný

dle

namontovaných

dochvilnostnabízíme

zaškolení

dohoda

provedení

ohodnocení

pracoviště