PopisCO BUDETE DĚLAT
• Vést mzdovou agendu, shromažďovat podklady, měsíční výpočty mezd zaměstnanců
• Zpracovávat roční zúčtování daně z příjmů zaměstnanců
• Komunikovat s ČSSZ a zdravotními pojišťovnami – přihlášky, odhlášky, měsíční přehledy, neschopenky
• Zpracovávat exekučních příkazů zaměstnanců, srážky z mezd
• Zpracovávat cestovní příkazy, vyúčtování cestovních náhrad
• Evidovat docházku, spravovat docházkový systém
• Spolupracovat s pracovníky ostatních oddělení

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT
• Minimálně SŠ
• Praxe na obdobné pozici vítána
• Základní znalost anglického jazyka
• Znalost práce s MS Office
• Samostatnost, smysl pro odpovědnost

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
• Zajímavé platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
• Dovolená nad rámec zákona
• Kvartální odměny, kvartální večeře
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Firemní kurzy anglického jazyka
• Dotované závodní stravování, finanční odměny za jubilea
• Přátelský kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRačice 126, 411 08 Štětí Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T16:45:29

Společnost

2 JCP a.s.
  • 2 JCP a.s.
  • Kontakt : Kristýna Štorková
  • Telefon : +420 725 506 050
  • E-mail : storkova@2jcp.cz
  • Adresa : Račice 126, 411 08 Štětí

Klíčová slova

zpracovávat

zaměstnanců

znalost

praxe

odměny

kvartální

anglického

měsíční

dle

jazyka