PopisKontakt telefonicky PO - PÁ od 7:00 do 21:00 hod. nebo osobně na pracovišti po telefonické domluvě.
Požadavky:
- spolehlivý a zodpovědný přístup
- samostatnost, příjemné vystupování
- znalost češtiny
- ochota učit se novým věcem
Náplň práce:
- obsluha čerpací stanice, komunikace se zákazníky
- doplňování zboží
- dvousměnný provoz, provozní doba od 5:00 do 23:00 hod. (2 směny)
- příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruované ČS.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěEva Slabá - Čerpací stanice Benzina Dobruška, Dobruška, ul. Provozská Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

Eva Slabá
  • Eva Slabá
  • Kontakt : Eva Slabá
  • Telefon : +420 737 952 742
  • E-mail : evaburesova@seznam.cz
  • Adresa : Eva Slabá - Čerpací stanice Benzina Dobruška, Dobruška, ul. Provozská

Klíčová slova

příjemné

hod

kontakt

dvousměnný

stanice

komunikace

zákazníky

doplňování

zboží

provoz