PopisKO: Fedoryk Myroslava Ing, tel.: 775 105 944, volejte út od 9:00 do 12:00 hod.. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Nutný telefonický kontakt.
Požadujeme: základní vzdělání, praxe v oboru potravinářství výhodou, časová přizpůsobivost, odpovídající zdravotní stav, fyzická výdrž, odpovědnost.
Pracoviště Opava.
Jedná se o krátkodobé zaměstnání.
Náplň práce: obsluha strojů, práce u linky. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPlesha Agentura s.r.o. - pracoviště Opava, Těšínská 1006/1, Předměstí, 746 01 Opava 1 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-08-31

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T01:56:23

Společnost

Plesha Agentura s.r.o.
  • Plesha Agentura s.r.o.
  • Kontakt : Myroslava Fedoryk
  • Telefon : +420 775 105 944
  • E-mail : plesha.agentura@email.cz
  • Adresa : Plesha Agentura s.r.o. - pracoviště Opava, Těšínská 1006/1, Předměstí, 746 01 Opava 1

Klíčová slova

práce

fedoryk

fyzická

časová

přizpůsobivost

odpovídající

zdravotní

stav

odpovědnostpracoviště

výdrž