PopisPRACOVNÍK / PRACOVNICE EXPEDICE - OBSLUHA VZV, MANIPULACE S KLAVÍRY
- PP na dobu neurčitou, nástup v srpnu 2019
- Náplň práce: balení klavírů a manipulace s nimi, obsluha VZV
- Požadujeme: pečlivost,spolehlivost,manuální zručnost,dobrý zdravotní stav
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, firemní benefity, příspěvky na stravování,příspěvek na penzijní připojištění,5 týdnů dovolené
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: kratochvilova@bechstein-europe.com Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBratří Štefanů 1057, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně123 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T01:56:23

Společnost

C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.
  • C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.
  • Kontakt : Blanka Kratochvílová
  • E-mail : kratochvilova@bechstein-europe.com
  • Adresa : Bratří Štefanů 1057, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

obsluha

manipulace

pracovník

penzijní

stabilní

společnosti

firemní

benefity

příspěvky

stravovánípříspěvek