PopisNÁPLŇ PRÁCE:
• plánuje a kontroluje předvýrobní (konstrukce, technologie, nákup) a výrobní etapy zakázkových projektů
• prověřuje kapacity, analyzuje stav, v případě potřeby navrhuje externí kooperaci
• zajišťuje modelování kapacit při plánování a rozhodování o novém projektu
• zpracovává zakázkové projekty a řídí jejich průběh v informačním systému SAP

POŽADUJEME:
• SŠ strojírenského či ekonomického zaměření
• praxi v plánování či řízení projektů nebo výroby
• pokročilou znalost práce s PC a kancelářským balíkem MS Office (především MS Excel)
• znalost systémů MRP/ERP
• praxe v IS SAP výhodou
• znalost anglického jazyka výhodou

NABÍZÍME:
• možnost podílet se na kontinuálním zlepšování procesu plánování
• odpovídající finanční ohodnocení, bonusový program
• 25 dní dovolené
• příspěvek na stravování
• flexibilní pracovní dobu (s pevnou částí 8:00 - 13:00)
• firemní akce
• zaměstnanecké slevy na kulturu, mobilní tarify apod.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUničovská 132/19, 784 01 Litovel Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T16:45:29

Společnost

PAPCEL, a.s.
  • PAPCEL, a.s.
  • Kontakt : Jana Nepožitková
  • Telefon : +420 585 152 134
  • E-mail : nepozitkova@papcel.cz
  • Adresa : Uničovská 132/19, 784 01 Litovel

Klíčová slova

plánování

náplň

anglického

zlepšování

kontinuálním

podílet

výhodounabízíme možnost

jazyka

výhodou znalost

plánování odpovídající