Popis33137 Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů
ZamK
Pracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt: osobně po předchozí domluvě na adrese pracoviště

Náplň práce: podílí se na přípravě rozpočtu společnosti, průběžně sleduje a vyhodnocuje plnění všech technicko-ekonomických parametrů vybraných provozů, provádí analýzy vzniklých rozdílů, zpracovává výhledy čerpání nákladů a operativních ukazatelů společnosti, provádí měsíční materiálové bilance, analyzuje odchylky vůči plánu.

Požadavky: VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření, znalost anglického jazyka, znalost SAP, znalost principů controllingu, min. 5 let praxe na ekonomické pozici. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVratimovská 689/117, 719 00 Ostrava 19 Mzda minimálně35500 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

ArcelorMittal Tubular Products Ostrava a.s.
  • ArcelorMittal Tubular Products Ostrava a.s.
  • Kontakt : Rostislav Jevický
  • Telefon : +420 595 687 006
  • E-mail : rostislav.jevicky@arcelormittal.com
  • Adresa : Vratimovská 689/117, 719 00 Ostrava 19

Klíčová slova

znalost

provádí

nákladů

společnosti

33137odborní

plánupožadavky

čerpání

operativních

ukazatelů

měsíční