PopisA11 z:17/6/2019 (VHODNÉ I PRO OZP)
Nabízíme práci bezpečnostních pracovníků s místem výkonu práce v Paskově.
Náplň práce:
- práce na vrátnici, evidence a kontrola vstupů a odchodů osob do/z areálu, evidence a kontrola vjezdů a výjezdů do/z areálu
- kódování, obchůzková činnost.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- certifikát strážného
- příjemné vystupování, samostatnost a odpovědnost. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěINDUS PRAHA, spol. s r.o. - pracoviště Paskov, Rudé armády 842, 739 21 Paskov Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

INDUS PRAHA, spol. s r.o.
  • INDUS PRAHA, spol. s r.o.
  • Kontakt : Daniel Majetný
  • Telefon : +420 737 218 722
  • E-mail : Daniel.Majetny@indus-czech.cz
  • Adresa : INDUS PRAHA, spol. s r.o. - pracoviště Paskov, Rudé armády 842, 739 21 Paskov

Klíčová slova

kontrola

doz

evidence

práce

a11z1762019

předpoklady

obchůzková

činnostpožadujeme

zdravotní

dané