PopisMísto výkonu práce: Jantarová 3344/4, Moravská Ostrava (od 1.8.2019 možnost výkonu práce v AVION Shopping parku, Rudná 114, Ostrava- Zábřeh).
1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 8.00 do 15.00 hod. na č. 724 886 594 nebo na e-mailem: jlojkasek@bb.cz

Náplň práce:
zajistit fungování restaurace a poskytování služeb zákazníkům na maximální úrrovni
v rámci svěřené směny zodpovídá (na úseku přípravy občerstvení) a za řízení procesu prodeje (koordinace práce podle schválených pracovních postupů) a za celkovou kvalitu služeb v rámci prodejny
práce na pokladně
objednávka surovin
plánování směn
koordinace servisních firem

Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, orientace na zákazníka, časová flexibilita, chuť pracovat, organizační schopnosti, praxe ve fast foodovém provozu výhoda

Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr v dynamicky se rozvíjející společnosti
přátelský kolektiv
zaškolení profesionály Master Cheff
firemní dotované stravování
kariérní růst (na manažera pobočky - mzda 40 000 Kč)
mzda od 18 000 Kč čistého

Nástup ihned. Ranní směny s možností odpoledních směn. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLoPssWay s.r.o. - OC Karolina, Jantarová 3344/4, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

LoPssWay s.r.o.
  • LoPssWay s.r.o.
  • Kontakt : Jan Lojkásek
  • Telefon : +420 724 886 594
  • E-mail : jlojkasek@bb.cz
  • Adresa : LoPssWay s.r.o. - OC Karolina, Jantarová 3344/4, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

práce

služeb

výkonu

rámci

ostrava

směny

praxe

hlavní

výhodanabízímepráci

provozu