Popismísto výkonu práce: Siemensova č.p. 2715/1, 155 00 Praha 51
kontakt: Nižaradzeová Martina, e-mail: martina.nizaradzeova@siemens.com
Vaším úkolem bude
* vývoj softwaru pro produkty železniční automatizace s důrazem na kvalitu kódu
* úzká spolupráce s vývojem hardwaru, podpora testování a měření prototypůVaším úkolem bude

Co u Vás oceníme
* vysokoškolské vzdělání technického směru
* velmi dobrou znalost programovacích jazyků C/C++
* dobrou znalost angličtiny
* znalost standardů pro vývoj softwaru (např. MISRA)
* zkušenosti s vývojem embedded systémů (např. ARM architektury)
* zkušenosti se systémy pro správu verzí (např. Git, ClearCase, SVN)
* zkušenosti se statickou a dynamickou analýzou kódu
* výhodou jsou znalosti a praktické zkušenosti s vývojem softwaru pro bezpečnostní systémy
* týmového ducha, analytické a systémové myšlení, skutečné zaujetí pro kvalitu
* ochotu cestovat cca 3 týdny v roce
Zaměs.výhody:
- flexibilní pracovní doba a možnost home office
- 5 týdnů dovolené
- elektronické stravenky
- příspěvek na životní/penzijní pojištění/dalších 8 dní volna/body do systému Cafeteria
- pracoviště přímo u metra B Stodůlky
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSiemensova 2715/1, Stodůlky, 155 00 Praha 515 Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně85000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

Siemens Mobility, s.r.o.
  • Siemens Mobility, s.r.o.
  • Kontakt : Martina Nižaradzeová
  • Telefon : +420 728 830 527
  • E-mail : martina.nizaradzeova@siemens.com
  • Adresa : Siemensova 2715/1, Stodůlky, 155 00 Praha 515

Klíčová slova

zkušenosti

znalost

např

vývojem

softwaru

dobrou

úkolem

vývoj

kódu

systémové