PopisMísto výkonu práce: Nová Hospoda 24, 348 02 Bor
mzda 36982,,-Kč až 40368,- Kč -včetně příplatků a prémií
Náplň práce:
oprava a údržba strojů ,zařízení,,nářadí....více informací podá zaměstnavatel
kontakt po tel. nebo e mailem
Požadavky
vyučen v technickém oboru výhodou
praxe v oboru výhodou
zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení
průkaz VZV,svářečský průkaz výhodou
Zaměstnanecké výhody:
stravenky v hodnotě 85,- Kč,příspěvek na aktivní využití pracovní doby, po 1 odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěAutoneum CZ s.r.o.(CT Park Bor-Nová Hospoda ,hala B4), Nová Hospoda 24, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně36982 Kč Mzda maximálně40368 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

Autoneum CZ s.r.o.
  • Autoneum CZ s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Zelenková
  • Telefon : +420 606 068 220
  • E-mail : katerina.zelenkova@autoneum.com
  • Adresa : Autoneum CZ s.r.o.(CT Park Bor-Nová Hospoda ,hala B4), Nová Hospoda 24, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

oboru

místo

kčpříspěvek

strojního

zařízení průkaz

vzvsvářečský

průkaz

výhodou zaměstnanecké

výhody stravenky

hodnotě