PopisROZPOČTÁŘ/KA
Nástup možný ihned!
Požadujeme: dobrou znalost práce na PC/MS Office,AutoCaD/
Náplň práce: sestavování položkových rozpočtů včetně výkazů výměr, kontrola projektové dokumentace při zpracování rozpočtu, příprava podkladů a zpracování rozpočtů pro cenové nabídky, komunikace s oslovenými dodavateli.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavá a různorodá práce, možnost vzdělávání a profesního růstu, zaměstnanecké výhody, možnost pro čerstvé absolventy, pružná pracovní doba.
První kontakt: p. Stanislav Bažant, e-mail: Bazant@waifnova.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJosefa Sousedíka 1142, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

WAIF NOVA, s.r.o.
  • WAIF NOVA, s.r.o.
  • Kontakt : Stanislav Bažant
  • Telefon : +420 603 215 531
  • E-mail : bazant@waifnova.cz
  • Adresa : Josefa Sousedíka 1142, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

práce

možnost

zpracování

rozpočtů

rozpočtářka nástup

růstu

odpovídající

mzdové

ohodnocení

zajímavá