Popis12130 Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací
ZamK
Pracoviště: Na Rovince 895, Ostrava - Hrabová
V případě zájmu předem volat a domluvit si schůzku nebo pište na e-mail.

Náplň práce:
Navrhovat změny nebo produkovat inovace s cílem dosažení co nejlepšího postavení společnosti na trhu. Tvorba podkladů pro měsíční uzávěrku. Kontakt se zákazníkem, účastnění se meetingů a příprava dat pro ně.
Požadujeme: Korejský jazyk-C1.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravu, penzijní připojištění. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Rovince 895, Hrabová, 720 00 Ostrava 20 Mzda minimálně70000 Kč Nastoupit od2019-07-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T01:56:23

Společnost

SUNGWOO HITECH s.r.o.
  • SUNGWOO HITECH s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Pavlíková
  • Telefon : +420 552 306 417
  • E-mail : pavlikova.michaela@swhitech.cz
  • Adresa : Na Rovince 895, Hrabová, 720 00 Ostrava 20

Klíčová slova

12130řídící

účastnění

společnosti

trhu

tvorba

podkladů

měsíční

uzávěrku

kontakt

zákazníkem