PopisMísto výkonu práce: WOODCOTE CZ, a.s. pracoviště Sušice, Pražská č.p. 57
Sušice II
Pracovní náplň:výdej/příjem zboží firmám/zákazníkům
Osobnostní předpoklady:
samostatnost , zodpovědnost , pečlivost
Požadujeme: zkušenosti/ orientace ve stavebním oboru (výhodou), trestní bezúhonnost
Nabízíme:
smlouvu na hlavní pracovní poměr
motivační platové ohodnocení
zázemí stabilní prosperující společnosti
jednosměnný provoz
otevřený a pohodový kolektiv
firemní akce
nástup možný od 1.6.2019 nebo dle dohody
Kontaktní osoba: Olga Mihalčíková tel.734765000
zástupce vedoucího

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWOODCOTE CZ, a.s. pracoviště Sušice, Pražská 57, Sušice II, 342 01 Sušice 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T01:56:23

Společnost

WOODCOTE CZ, a.s.
  • WOODCOTE CZ, a.s.
  • Kontakt : Jaroslava Šperlová
  • Telefon : +420 734 763 699
  • E-mail : Jaroslava.sperlova@woodcote.cz
  • Adresa : WOODCOTE CZ, a.s. pracoviště Sušice, Pražská 57, Sušice II, 342 01 Sušice 1

Klíčová slova

místo

provoz otevřený

pracovní

poměr motivační

platové

ohodnocení zázemí

stabilní

prosperující

společnosti jednosměnný

pohodový