PopisPracoviště: tř. Kosmonautů 1288/1, Olomouc.
První kontakt je možný POUZE e-mailem.

Specialista marketingu
Do týmu PR a marketingu hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti PR a marketing významného zákazníka.

Očekáváme znalost a minimálně dvouletou praxi v těchto oblastech:
- psaní PR článků, produktových textů (nutná vynikající úroveň českého jazyka)
- správa sociálních sítí,
- tvorba produktových materiálů (letáky, produktové listy),
- event marketing,
- vytváření, plánování, správa a vyhodnocování online kampaní (rozhraní Facebook Business Manager, Google AdWords, SKlik)
- SEO
- návrh a implementace marketingových strategií (produktových i firemních),
- monitoring a analýza trhu,
- práce s grafickými programy Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign)
- práce v MS Office,
- tvorba produktových microsites.

Nabízíme zajímavou, odpovědnou a rozmanitou pracovní náplň, zázemí stabilní společnosti, firemní benefity, pružnou pracovní dobu, mladý kolektiv a možnost osobního rozvoje.

Ideálním kandidátem na tuto pozici je pečlivá a kreativní osobnost, odolná vůči stresu s vynikajícími komunikačními a prezentačními dovednostmi, schopná pracovat samostatně i v týmu.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba Pracovištětř. Kosmonautů 1288/1, Hodolany, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T16:45:29

Společnost

BEA centrum Olomouc s.r.o.
  • BEA centrum Olomouc s.r.o.
  • Kontakt : Monika Šnajdarová
  • E-mail : vyberoverizeni@tescosw.cz
  • Adresa : tř. Kosmonautů 1288/1, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

produktových

adobe

správa

pracovní

týmu

tvorba

práce

pracoviště

office