Popismísto výkonu práce - Rybnice
Náplň práce:
Požadavky:
- min. výuční list (směr elektro)
- znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 (a vyšší)
- orientace v technické dokumentaci
- praxe v oboru
- aktivní řidič sk. B
- práce ve dvousměnném provozu
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy, práce na moderních strojích, profesní růst, nástup možný ihned
- mzda 18 000 Kč až 31000 Kč + pohyblivá složka mzdy až do výše 12 000 Kč dle výkonu
- výplata v termínu
Další výhody:
- využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family
- benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné,
- náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč
- závodní stravování
Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte vedoucího závodu p. Földyho na email foldy@best-as.cz nebo se dostavte osobně : Rybnice 148, Kaznějov.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBEST, a. s., Rybnice 148, 331 51 Kaznějov Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně31000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

BEST, a.s.,
  • BEST, a.s.,
  • Kontakt : Radek Földy
  • Telefon : +420 777 780 997
  • E-mail : foldy@best.info
  • Adresa : BEST, a. s., Rybnice 148, 331 51 Kaznějov

Klíčová slova

práce

směny

příplatek

místo

vyšší

speciální

víkendové

noční

příplatky

benefity