PopisPracovní doba:
21:00 - 09:00hod. noční směna jednou za tři dny včetně sobot a nedělí -svátků
07:00 - 15:00hod. denní služby jednou za tři dny

Náplň práce:
Výchova a vzdělávání dětí v dětském domově, především noční služby, péče o ošacení dětí.

Požadavky:
psychická způsobilost a odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
možnost zvýšení platu v průběhu praxe; podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ddlipnik@ddlipnik.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTyršova 772/24, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T03:15:13

Dětský domov a Školní jídelna, Lipník nad Bečvou, Tyršova 772
  • Dětský domov a Školní jídelna, Lipník nad Bečvou, Tyršova 772
  • Kontakt : Marie Vraštilová
  • Adresa : Tyršova 772/24, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou

Klíčová slova

noční

služby

pracovní

praxe

odolnost

vůči

stresunabízíme možnost

zvýšení

platu

průběhu