PopisLABORANT / LABORANTKA V POLOPROVOZU
- Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č.p. 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: obsluha brusného kamene, laboratorní pily, laboratorního lisu, homogenizátoru, míchaček a dalších laboratorních a poloprovozních zařízení, základní příprava vývojových vzorků na poloprovozní lince, péče o sklad surovin, sklad laboratorních vývojových vzorků
laboratorní práce vývojového a výzkumného charakteru, sledování užitných vlastností, provádění a zajišťování rozborů a zkoušek, vedení příslušné dokumentace, spolupráce s úseky výroby a technologie
- Požadujeme: ochota k fyzicky náročnější, manuální práci s kamenem, SŠ vzdělání - výuční list nebo maturita (obor kameník, truhlář, nástrojář výhodou, nikoli podmínkou), uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, samostatné myšlení a učenlivost, rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, schopnost práce v týmu
- Nabízíme: motivující mzdu s měsíčními i kvartálními prémiemi, stabilní práci v rostoucí firmě s dobrým jménem a kvalitním výrobkem, práci na dvě osmihodinové směny (ranní od 6 - 7:00, odpolední od 9 - 10:00, střídání dle domluvy), benefity - stravenky, týden regeneračního volna navíc, příspěvek na dopravu, benefitní body, příspěvek na penzijní připojištění, očekávaný nástup srpen/září 2019
- V případě zájmu kontaktujte: Pardusová Jana Mgr., tel.: 731 420 614, email:pardusova@technistone.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBratří Štefanů 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T01:56:23

Společnost

Technistone, a.s.
  • Technistone, a.s.
  • Kontakt : Jana Pardusová
  • Telefon : +420 731 420 614
  • E-mail : pardusova@technistone.cz
  • Adresa : Bratří Štefanů 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

práci

vývojových

laboratorních

dle

nástup

příspěvek

schopnost

sklad

prémiemi