PopisNáplň práce:
Manipulace s hutním materiálem a s vylisovanými dílci, montáž výrobků, příprava výrobků pro lakování, práce s manipulačním ručním vozíkem.
Požadujeme:
SOU technického zaměření, manuální zručnost, ochotu pracovat na 2 směny.
Nabízíme:
práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, hrazené stravování, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně. Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou, další možnost karierního růstu. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Způsob prvního kontaktu: emailem nebo osobně na personálním útvaru, Na Urbance 632 , 413 01 Roudnice nad Labem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNa Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T01:56:23

Společnost

MEVA a.s.
  • MEVA a.s.
  • Kontakt : Marcela Hadravová
  • Telefon : +420 416 823 282
  • E-mail : hadravova.marcela@meva.eu
  • Adresa : Na Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem

Klíčová slova

možnost

odměny

pracovní

dobu

příspěvek

výrobků

zapracování

ubytovně

firemní

ubytování