PopisNáplň práce:
Mechanická konstrukce dílů a kusovníků pro přestavby strojů. Podpora prodejního a servisního oddělení v technických otázkách. Konstrukce dílů v mezinárodních standardech.
Požadavky:
Pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem. Bakalářský titul v strojním případně obdobném oboru nebo 2-5 let praxe v oboru. Výborná znalost AutoCAD a Inventor 2018 (nebo jeho ekvivalent). Předchozí práce v Autodesk Inventor 2012 (nebo pozdější) je velkou výhodou. Znalost 3D modelování podmínkou. Znalost MS Office, ŘP skupiny B, povědomí o ISO 9001.
Nabízíme:
Zázemí silné americké firmy s pobočkou v Plzni, malý, dynamický a přátelský mezinárodní kolektiv, roční bonus, stravenky, Multisport karta, flexibilní začátek/konec pracovní doby, občerstvení na pracovišti Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDOVER CR, spol. s r.o. Belvac, Tylova 1/57, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

DOVER CR, spol. s r.o.
  • DOVER CR, spol. s r.o.
  • Kontakt : Olga Šimáňová
  • Telefon : +420 378 011 330(po-pá8-15h)
  • E-mail : olgar@belvac.com
  • Adresa : DOVER CR, spol. s r.o. Belvac, Tylova 1/57, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

znalost

konstrukce

dílů

inventor

oboru

náplň

silné

pobočkou

firmy

americké