PopisKontakt: Vosolova Jana, tel.: 776 137 398, e-mail: vosolova@auroracz.com

Požadavky:
- VŠ, SŠ vzdělání technického směru
- znalost práce v AutoCad, práce ve 3D CAD programech (Inventor nebo SolidWorks), Word, Excel
- praxe v samostatné konstrukční činnosti vítána
- jazykové znalosti RJ, AJ vítány
- schopnost vedení projektu
- spolehlivost a samostatnost

Náplň práce:
- návrh elektrické výzbroje pro sortiment železničních strojů pro stavbu a údržbu železničních tratí, tvorba 3D modelů, výkresové dokumentace, schémat, návrhové výpočty
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAurora Engineering s.r.o. - Nusle, Na Klikovce 367/7, Nusle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně32000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

Aurora Engineering s.r.o.
  • Aurora Engineering s.r.o.
  • Kontakt : Jana Vosolova
  • Telefon : +420 776 137 398
  • E-mail : vosolova@auroracz.com
  • Adresa : Aurora Engineering s.r.o. - Nusle, Na Klikovce 367/7, Nusle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

železničních

práce

kontakt

projektu

spolehlivost

samostatnostnáplň

práce

návrh

elektrické

výzbroje