PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: České Heřmanice č.p. 99, 565 52 České Heřmanice
NÁPLŇ PRÁCE PROVOZNÍ/HO:
- zodpovědnost za chod restaurace
- obsluha hostů (vaření výhodou)
POŽADUJEME:
- vyučení v oboru, nebo nadšení pro práci v obsluze
- zdravotní způsobilost (potravinářský průkaz)
- pozitivní a zodpovědný přístup k práci
- samostatnost a chuť dosahovat vyšších cílů
Hledáme člověka, pro kterého je spokojenost hostů prioritou.
NABÍZÍME:
- smlouva na HPP
- motivační platové ohodnocení (základní mzda + spropitné + provize ze zisku)
- příspěvky na životní pojištění nebo penzijní spoření
- možnost seberealizace
- nástup možný od 1. 8. 2019
KONTAKT: telefonicky, e-mailem: urad@ceskehermanice.cz nebo osobně
- Miloš Sobel, místostarosta, tel. 605 250 395
- Pavel Eliáš, starosta, tel. 724 186 294 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMěstys České Heřmanice, provozovna, České Heřmanice 99, 565 52 České Heřmanice Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

Městys České Heřmanice
  • Městys České Heřmanice
  • Kontakt : Miloš Sobel
  • Telefon : +420 605 250 395
  • E-mail : urad@ceskehermanice.cz
  • Adresa : Městys České Heřmanice, provozovna, České Heřmanice 99, 565 52 České Heřmanice

Klíčová slova

práce

penzijní

pojištění

životní

tel

příspěvky

hostů

místo

zisku

spropitné