PopisDynamicky se rozvijející franchisový koncept působící v oblasti zdraví, výživy, kondice a úpravy váhy, přijme do svého týmu osobnost s chutí společně vytvářet příjemné pracovní prostředí a stát se součastí jedinečného konceptu.
Naše činnost je založena na vysokých profesních standardech a unikátním systému poradenství v oblasti výživy.
Požadavky: vzdělání v oblasti výživy, samostatnost, loajalita k firmě, energická osobnost, organizační schopnosti, smysl pro detail, orientace na cíl, výsledek své práce
Nabízíme: práci, která tě bude určitě bavit, fajn kolegyně na poradně a férové vedení jsou samozřejmostí, 20 dnů řádné dovolené, práce na HPP
Náplň práce: vedení zajištěné klientely, poradenství v oblasti zdraví, prodej služeb a prémiových doplňků, následná péče o klienty při pravidelných konzultací
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGOLD ONE s.r.o. Zlín, nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T01:56:23

Společnost

GOLD ONE s.r.o.
  • GOLD ONE s.r.o.
  • Kontakt : Romana Davidová
  • Telefon : +420 776 181 677
  • E-mail : romana.davidova@svet-zdravi.cz
  • Adresa : GOLD ONE s.r.o. Zlín, nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

oblasti

práce

zdraví

výživy

poradenství

vedení

dynamicky

bavit

poradně

kolegyně