PopisDopravně - spediční společnost Bilan TRANSPORT s.r.o. - Havířov, orientovaná na expresní přepravy a kusové zásilky v rámci EU a Skandinávie. Hledáme dispečera/speditéra. Životopis prosím zaslat na email: info.bilantransport@gmail.com
Náplň práce:
- vytěžování plachtových dodávek v mezinárodní dopravě
- koordinace přepravy a kontrola řidičů
- telefonní a emailová komunikace s klienty ze zahraničí, udržení spolupráce, vyhledávání nových kontaktů
- komunikace s dopravci, řidiči
- administrativa a problematika dokumentů v mezinárodní dopravě
- řešení problémů při přepravě zboží, nakládka a vykládka dle požadavků zákazníka
- práce s RAAL TRANS a mezinárodní databankou TIMOCOM, ONI systém, denní využití cizího jazyka
Požadujeme :
- chuť pracovat
- praxe v oboru vítána nebo zaučíme
- spolehlivost, loajálnost vůči firmě
- přesnost, důslednost, flexibilita, odolnost vůči stresu
- schopnost pracovat v kolektivu, ale být i samostatný
-- podmínkou AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, další jazyky vítány

Nabízíme: práci v mladém kolektivu, seriózní jednání, benefity - stravenky, tel. s neomezeným voláním, dobré platové ohodnocení

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKubelíkova 1323/1a, Podlesí, 736 01 Havířov 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

Bilan TRANSPORT s.r.o.
  • Bilan TRANSPORT s.r.o.
  • Kontakt : Bilanová
  • Telefon : +420 608 004 412
  • E-mail : info.bilantransport@gmail.com
  • Adresa : Kubelíkova 1323/1a, Podlesí, 736 01 Havířov 1

Klíčová slova

mezinárodní

pracovat

dopravě

komunikace

vůči

kolektivu

přepravy

praxe

loajálnost

spolehlivost