Popis
Náplň práce:
- Základní znalost práce v informačním systému dle procedury (Vyhledání pracoviště, vyhledání aktuálních zakázek, započetí + ukončení operace)
- Čtení technických výkresů.
- Znalost stroje a základní údržby dle manuálu.
- Organizace práce – správné vedení výrobní dokumentací, samostatná příprava stroje i komponent pro výrobu.
- Znalost druhů používaných barev a jejich mísících poměrů
- Znalost použité technologie – použití a údržba stříkací pistole, tlakových hadic a tlakové nádoby.
- Znalost ovládání a údržby lakovacích boxů.
- Znalost ovládání vypalovacích pecí.
- Znalost základních lakovacích struktur A, B, C, D (dle schválených vzorů), schopnost lakovat tyto struktury.
- Schopnost samostatně určit dle výkresové dokumentace a porovnávacího modelu požadovanou strukturu a dle toho jí dosáhnout.
- Schopnost samostatně lakovat všechny výrobky.
Požadujeme:
- Vzdělání základní nebo SOU
- Manuální zručnost, praxe ve výrobní společnosti výhodou
- Zkušenosti s lakováním
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBillundská 2756, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T14:27:45

Společnost

C-Mec Kladno s.r.o.
  • C-Mec Kladno s.r.o.
  • Kontakt : Vladimíra Rysková
  • Telefon : +420 312 818 411,724 306 189
  • E-mail : vladimira.ryskova@c-mec.cz
  • Adresa : Billundská 2756, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

dle

údržby

vyhledání

základní

stroje

lakovat

výrobní

samostatně

ovládání

lakovacích