PopisPrvní kontakt: osobně, e-mailme nebo telefonicky
Kontakt: p. Brabcová, tel. 549410100, brabcova@mouka.cz

Náplň práce: Práce v textilní výrobě
Požadujeme: Základní vzdělání, zručnost, zodpovědnost, komunikativnost, opravdový zájem o práci, ochotu učit se nové věci,
Podmínkou není praxe v oboru, důležitá je zručnost, proběhne zaučení
dle prováděné činnosti.
Nabízíme:
• Stanete se součástí rodinné firmy s tradicí od roku 1842,
• Budete mít příležitost učit se nové věci a rozvíjet se,
• Získáte odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí,
• Získáte mimořádné odměny,
• Získáte až 5 týdnů dovolené,
• Získáte příspěvek na závodní stravování v naší firemní jídelně,
• Získáte příspěvek na dopravu,
Nástup: ihned

Zaměstnanecké výhody: Mimořádné odměny, dovolená navíc dle odpracovaných dní, příspěvek na dopravu, závodní stravování, Flexi passy.

Pokud Vás naše pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis. Vybraní uchazeči budou pozvaní na výběrové řízení.

Místo výkonu práce: Koráb 133, 666 01 Tišnov
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKoráb 133, 666 01 Tišnov Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

MOUKA TIŠNOV, s.r.o.
  • MOUKA TIŠNOV, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Brabcová
  • Telefon : +420 549 410 100
  • E-mail : brabcova@mouka.cz
  • Adresa : Koráb 133, 666 01 Tišnov

Klíčová slova

získáte

práce

příspěvek

stravování

dle

mimořádné

učit

závodní

zručnost

jídelně