PopisVYHRAZENO PRO OZP!!!
MOŽNOST I ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU
Pracovní doba: jedna směna 7:00 - 15:30 hod. při plném úvazku, při zkráceném kratší.
Hlavním úkolem bude renovace tonerů pro tiskárny, kopírky a faxy - školení zajištěno!!!
Náplň práce:
- rozebrání kazety, její následné vyčištění, výměna vadných komponent, následná montáž, naplnění
- testování hotových výrobků
- zodpovědnost za svěřené úkoly
Co od Vás požadujeme?
- Pečlivost, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem
Co Vám nabízíme?
- Zázemí dlouhodobě prosperující české společnosti, odpovídající platové ohodnocení, práci na hlavní pracovní poměr, možnost okamžitého nástupu.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČechova 406, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-06-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

VPT Partner s.r.o.
  • VPT Partner s.r.o.
  • Kontakt : Římanová
  • E-mail : info@vptpartner.cz
  • Adresa : Čechova 406, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

vyhrazeno

dlouhodobě

výrobků zodpovědnost

svěřené

úkolyco

požadujemepečlivost

manuální

zručnost

ochotu

učit