PopisPožadujeme - praxe v přesném strojírenství, praxe s navařováním a svařováním, čtení technických výkresů, manuální zručnost a preciznost, znalosti na úrovni SŠ technického zaměření, znalost práce na PC - program 3D Solidworks, schopnost udržovat pořádek a přehled, komunikativnost, zdravý selský rozum a iniciativa, logické myšlení, časová flexibilita, spolehlivost.
Náplň práce - ruční a mechanické leštění, opracování forem a nástrojů, leštění a opravy forem, svařování a navařování (TIG, MIG, laser).
Nástup možný ihned.
Předem volat (8:00 - 14:00) na tel. č.: 558 272 583 a domluvit si schůzku nebo zaslat životopis na e-mailovou adresu: veronika.byrtusova@mepac.cz
Pracoviště: Nebory, Třinec Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNebory 547, 739 61 Třinec 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

MEPAC CZ, s.r.o.
  • MEPAC CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Byrtusová
  • E-mail : veronika.byrtusova@mepac.cz
  • Adresa : Nebory 547, 739 61 Třinec 1

Klíčová slova

leštění

praxe

forem

práce

tig

flexibilita

spolehlivost náplň

ruční

mechanické

opracování