PopisKontakt zasláním životopisu na e-mail jana.machova@frostfood.cz.
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B podmínkou
Náplň práce:
- příjem a výdej surovin a ostatních materiálů
- nakládání kamionů (expedice zboží)
- práce se čtečkami
Zaměstnanecké výhody:
- závodní stravování, stravenkové karty, benefitní karta
- týden dovolené navíc a příspěvek na důchodové pojištění po odpracování 1 roku
- kulturní akce, prodej výrobků za zvýhodněné ceny.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěKasárna č.e. 41, Rokytnice v Orlických horách, 517 61 Rokytnice v Orl.horách Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

FrostFood a.s.
  • FrostFood a.s.
  • Kontakt : Jana Machová
  • E-mail : jana.machova@frostfood.cz
  • Adresa : Kasárna č.e. 41, Rokytnice v Orlických horách, 517 61 Rokytnice v Orl.horách

Klíčová slova

kontakt

důchodové

karty

benefitní

karta

týden

dovolené

navíc

příspěvek

pojištění