PopisBuď i ty součástí Recry

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u výrobce rámů autosedaček. Tato společnost se specializuje na svařování v ochranné atmosféře a automatické odporové svařování. Další část výroby se zaměřuje na finální práce s využitím poloautomatických procesů.

Náplň práce:
Obsluha průmyslových robotů.
Obsluha výrobní linky (výroba rámů autosedaček) a jejich montáž.
Pravidelná údržba a kontrola výrobních linek.
U pozice řidič/skladník VZV: vychystávání materiálu na výrobní linku, manipulace se zbožím, ovládání manipulační techniky.

Požadujeme:
Zdravotní způsobilost.
Zodpovědnost za svěřené úkoly, dochvilnost a loajální přístup.
Ochotu pracovat v třísměnném provozu, 8h směny. Víkendy volné!
U pozice svářeč CO2 požadujeme platný svářečský průkaz 135.1.1.
U pozice řidič/skladník VZV požadujeme platný průkaz na obsluhu, praxe ve skladu výhodou.

Nabízíme:
Pracovní poměr na HPP i DPČ.
Nástupní mzda 20 000,- Kč až 22 000,- Kč.
U pozice svářeč CO2 a řidič/skladník VZV odměny až 5 600 Kč + zvláštní prémie.
Pravidelné roční navyšování mzdy.
Zákonné příplatky (práce o víkendu, práce ve svátek, za ztížené pracovní prostředí).
Benefity, prémie, závodní jídelna.
Dotované stravné/stravenky.
Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěARCER H&M s.r.o, pobočka Třinec, Třinec Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně115 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T11:19:11

Společnost

ARCER H&M s.r.o.
  • ARCER H&M s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Machejová
  • Telefon : +420 800 023 050
  • E-mail : nabor@recra.cz
  • Adresa : ARCER H&M s.r.o, pobočka Třinec, Třinec

Klíčová slova

pozice

řidičskladník

vzv

práce

požadujeme

průkaz

výrobní

svařování

platný

autosedaček