PopisPožadavky: VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví, zkušenost na srovnatelné pozici - min. 5 let, červený FIDIC, znalost jazyků: anglický a italský jazyk - plynule
Náplň práce: Zkoumání a studování dokumentace, faktů a důkazů, jakož i jiných relevantních dokumentů a informací potřebných pro odůvodnění nároků Zhotovitele souvisejících s různými událostmi a problémy na Stavbě; Příprava Výkazů pro uplatnění nároků sestávajících z faktů, analýz a komentářů, oprávnění Zhotovitele a dalších částí požadovaných k podání Klientovi / SD v souladu se zavedenou praxí a standardy; Analýza nákkladů nároků v rámci přípravné fáze; poskytování podpory zaměstnancům Zhotovitele při jednání s Klientem a stavebním dozorem; správa dokumentace, podle potřeby příprava korespondence související s uplatňováním si nároků Zhotovitele a změnových objednávek
Kontakt e-mailem. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSALINI IMPREGILO S.p.A. Czech Republic Branch - ČB, Čechova 1467/59a, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně55000 Kč Nastoupit od2019-07-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

SALINI IMPREGILO S.p.A. Czech Republic Branch
  • SALINI IMPREGILO S.p.A. Czech Republic Branch
  • Kontakt : Andrej Klapica
  • E-mail : klapica@progresit.sk
  • Adresa : SALINI IMPREGILO S.p.A. Czech Republic Branch - ČB, Čechova 1467/59a, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

zhotovitele

nároků

příprava

dokumentace

faktů

dalších

částí

oprávnění

komentářů

analýz