PopisMísto výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3
1. kontakt: V případě zájmu své životopisy zasílejte na office@cstfire.com

Náplň:
- zámečnická výroba v kovovýrobě
- příprava výroby v sídle firmy

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru (zámečník, strojní zámečník, mechanik)
- flexibilita,
- loajalita,
- manuální zručnost, technické myšlení
- dobrý zdravotní stav
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič (není podmínkou)

Výhodou:
- svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu metodou 135 (MAG): nelegované a nízkolegované ocele
- svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu metodou 135 (MAG): vysokolegované ocele

Nabízíme:
- pracovní doba od 06:00 - 14:30 (bude upřesněno u pracovního pohovoru)
- pracovní poměr nejprve na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou
- nástupní plat odpovídající zkušenostem a dovednostem, s možností růstu

Nástup ihned. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVýstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně110 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

CSTfire s.r.o.
  • CSTfire s.r.o.
  • Kontakt : Petra Salgová
  • Telefon : +420 596 753 009
  • E-mail : office@cstfire.com
  • Adresa : Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

mag

zámečník

svařování

tavící

elektrodou

aktivním

plynu

metodou

pracovní

možností