PopisA11 z:3/6/2019 (HPP, DPČ)
Požadujeme:
- zdravotní průkaz (možno vyřídit při nástupu do zaměstnání na náklady zaměstnavatele)
- samostatnost, dochvilnost, spolehlivost, loajalita, učenlivost
- základní znalost práce na PC
- znalost hygienického minima.
Náplň práce:
- prodej potravinového sortimentu, výdej jídel, objednávky, obsluha pokladny, úklid svého pracoviště
- vše je řádně vysvětleno, uchazeč si sám volí délku zaučení dle svých možností a schopností
Nabízíme:
- příspěvek na stravu
- úhrada zdravotní prohlídky
- odměny dle výkonu
- příspěvek na pracovní oblečení, na stravu
- odměny
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- pracovní doba od 05:30
- možnost postupu na vedoucí kantýny
- možnost i na kratší úvazek, preferujeme však plný.
V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu do emailu. Nekontaktujte nás prosím telefonicky.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMB Gastro Group s.r.o., pracoviště Kantýna Důl Paskov, Rudé Armády 674, Paskov Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-06-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

MB Gastro Group s.r.o.
  • MB Gastro Group s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Pšenicová
  • Telefon : +420 739 427 114
  • E-mail : personalistika@mbgastrogroup.cz
  • Adresa : MB Gastro Group s.r.o., pracoviště Kantýna Důl Paskov, Rudé Armády 674, Paskov

Klíčová slova

pracovní

možnost

zdravotní

dle

znalost

příspěvek

stravu

výkonu

příjemný

odměny