PopisNáplň práce: Řízení výrobních procesů /lisovna, montáž/, plnění stanovených plánů , příprava plánu výrobních provozů, externí a interní kooperace za řízené provozy, spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby,koncepce uspořádání výrobních procesů v provozu, mezioperační a výstupní technická kontrola, zmetkové řízení, organizace a řízení pracovních činností podřízených pracovníků, vedení výrobních porad, spolupráce při řešení personálních a mzdových otázek, zajišťování rozvoje dílny, technické vybavení a racionalizace práce na dílně, rozbor činnosti střediska, apod.
Požadavky: Uživatelská znalost MS Office, Helios Green výhodou, praxe v oboru nutností, znalost IATF 16949, schopnost koordinace týmu, organizační a řídící schopnosti,časová flexibilita,spolehlivost,zodpovědnost, samostatnost, přesnost, důslednost, rozhodovací schopnost, odolnost vůči stresu.
Nabízíme: Stravenky, motivační finanční ohodnocení- prémie,příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění a jiné benefity.
První kontakt: osobně, emailem, telefonicky (po-pá 8-16 h.)

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBRANO a.s. 01, U Bečvy 1381, 756 54 Zubří Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

BRANO a.s.
  • BRANO a.s.
  • Kontakt : Ivona Bětuňáková
  • Telefon : +420 734 697 212
  • E-mail : ivona.betunakova@brano.eu
  • Adresa : BRANO a.s. 01, U Bečvy 1381, 756 54 Zubří

Klíčová slova

výrobních

řízení

procesů

práce

znalost

spolupráce

schopnost

náplň

iatf

schopnostičasová