PopisNÁPLŇ PRÁCE: instalace a správa operačního systému Windows, správa uživatelských účtů v prostředí Active Directory, Exchange, IS Karat, řešení problémů systému a počítačů, podpora a odborné vedení uživatelů v rámci firmy, nákup a evidence HW, SW, monitorovat ICT infrastrukturu, zajišťovat zálohování dat, péče o provoz a rozvoj komplexního informačního systému Karát
POŽADAVKY: obecný přehled v IT technologiích, praxe v oboru min 2 roky, alespoň základní znalost Aj (písemná forma, porozumění dokumentaci), znalost pojmů jako například prostředí MS Active Directory, znalost Windows Server a virtualizace Hyper-V, zkušenost se správou a rozvojem IS, znalosti sítí, IP, DNS, router, switch, paket, firewall, - to vše výhodou, zkušenosti s SQL, základy programování, HTML, CSS, PHP také výhodou
NABÍZÍME: připravujeme pro zaměstnance výstavbu bytových domů, které budou zásobovány energií z vlastního energocentra za výhodných podmínek. Příspěvky na stravování, prémie zdraví, flexipassy, věrnostní odměna, mimořádné odměny, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
KONTAKT: osobně (7-14h), telefonicky (po-pá 7-14h), e-mailem

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠiroký Důl 200, 572 01 Polička Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

FLÍDR s.r.o.
  • FLÍDR s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Vašková
  • Telefon : +420 731 615 809
  • E-mail : vaskova.zuzana@flidr.cz
  • Adresa : Široký Důl 200, 572 01 Polička

Klíčová slova

znalost

systému

directory

správa

windows

714h

active

programování

html

css