PopisNáplň práce:
zajištění nákupu svěřených komodit s důrazem na optimální skladové zásoby; komunikace s dodavateli; péče o stávající a nové produkty; technická podpora svěřených produktů; zajištění návrhu a následnou přípravu nových produktů; příprava produktových materiálů; tvorba marketingových akcí; odpovědnost za řešení reklamací u dodavatele; pravidelné hodnocení dodavatelů; spolupráce s jednotlivými odděleními naší společnosti zejména nákup, prodej, kontrola a logistika

Požadujeme:
technický obor výhodou; vysoké pracovní nasazení; samostatnost; spolehlivost; pracovitost; odpovědnost a flexibilita; nadprůměrné komunikativní dovednosti v českém jazyce (angličtina na komunikativní úrovni podmínkou); příjemné vystupování a kultivovaný projev; pokročilou znalost práce na počítači: (podmínkou je MS Excel na vyšší úrovni); týmového ducha; odolnost vůči stresu; trestní rejstřík bez záznamů

Nabízíme:
zajímavou a perspektivní práci; možnost získání cenných zkušeností z oblasti obchodu; profesní růst; delší dovolená; stravenky; mobilní telefon

Zájemci se mohou hlásit:
zasláním životopisu (CV) na adresu prace@wintech.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSeifertova 2834/33, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

WT WINTECH a.s.
  • WT WINTECH a.s.
  • Kontakt : Hana Rajnošková
  • E-mail : prace@wintech.cz
  • Adresa : Seifertova 2834/33, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

odpovědnost

svěřených

komunikativní

úrovni

podmínkou

produktů

pokročilou

ducha

týmového

vyšší