PopisNabízíme:
" Zajímavou a kreativní práci na plný úvazek v úplně novém provozu - výrobna lahůdek, cukrářských a pekařských výrobků a čokolády
" Dobré platové ohodnocení - základní mzda 25.000Kč
" Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
" Pravidelné vzdělávání v oboru
" Dobrou dostupnost místa práce - 2 min od vlakového nádraží v Řevnicích, 30 min vlakem z nádraží Praha Smíchov
Požadujeme:
" Schopnost vést malý kolektiv zaměstnanců, včetně osob s lehkým zdravotním postižením
" Praxe v gastro provozu - kuchař, cukrář
" Dobré organizační a komunikační schopnosti
" Samostatnost, odpovědnost, kreativitu a empatii
" Nadšení a motivace k práci, dobrá schopnost učení
" Trpělivost, pečlivost
" Dodržování hygienických předpisů

Náplň práce
Vedení provozu: objednávání zboží, vedení skladového hospodářství, dodržování hygienických předpisů a bezpečnosti práce
Program výrobny: sestavování receptur, testování nových výrobků, sledování moderních trendů v gastronomii,
Personální: vedení malého týmu kuchařů a pomocných kuchařů OZP, zaučování týmu v nových postupech, podpora a hodnocení zaměstnanců, spolupráce s psychosociálním pracovníkem

Zaměstnanecké výhody4): Výkonnostní odměny, vzdělávání
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNáruč, z.s.ul.28.října, 28. října 1119, 252 30 Řevnice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

Náruč, z.s.
  • Náruč, z.s.
  • Kontakt : Zuzana Dudáková
  • Telefon : +420 602 603 257
  • E-mail : zuzana@spoleknaruc.cz
  • Adresa : Náruč, z.s.ul.28.října, 28. října 1119, 252 30 Řevnice

Klíčová slova

zaměstnanců

nových

týmu

kuchařů

min

výrobků

vedení

hygienických

provozu

vzdělávání