PopisPracovní náplň:
kontrola evidence spotřeby materiálu a dílů ve výrobě, korekční zápisy do IS týkající se spotřeby ve výrobě, řízení stavu rozpracované výroby, příprava výroby dle výrobního plánu, předávání informací do skladu pro zajištění vstupních dílů a materiálů do výroby.

Požadavky:
znalost práce na PC+MS Office, orientace v dokumentaci a systému managementu jakosti, pozitivní a logické myšlení, organizační schopnosti, uvítáme zkušenost s plánováním nebo organizováním výroby.

Nabízíme:
odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity – příspěvek na závodní stravování, dotované nápojové automaty, příspěvek na penzijní připojištění. Příspěvek na cestu do práce. Firemní tábory, sportovní a kulturní akce. Stabilní pracovní místo. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOstrov 2, 561 22 Ostrov Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T11:19:11

Společnost

FOREZ s.r.o.
  • FOREZ s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Píšová
  • Telefon : +420 465 352 211
  • E-mail : personalni@forez.cz
  • Adresa : Ostrov 2, 561 22 Ostrov

Klíčová slova

příspěvek

výrobě

výroby

práce

pracovní

spotřeby

dílů

uvítáme

zkušenost

plánováním