PopisPracoviště: Výstavní 2937/132a, Ostrava - Vítkovice, 703 00
Kontakt: v případě zájmu své životopisy zasílejte na office@cstfire.com

Náplň práce:
- zpracování konstrukčních podkladů a výkresů
- návrh konstrukčního řešení výrobků
- zpracování konstrukčních podkladů pro výrobu
- vypracování technických popisů a návodů k používání výrobků
- spolupráce s navazujícími útvary např. technologie, výroba, nákup subdodávek apod.
- sledování vývojových trendů v dané oblasti
- vedení příslušné technické dokumentace
- návrhy ustavení technologie

Požadujeme:
- SŠ/VŠ v oboru strojírenství
- kreativní myšlení
- vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti
- pro-aktivní přístup
- znalost kreslení a modelování SolidWorks
- znalost kreslení ve 2D programech
- počítačová gramotnost
- ŘP skup. B
- logické myšlení
- týmový hráč

Doporučené znalosti (Vaše výhody):
- orientace ve výrobních procesech zpracování plechů, hutních polotovarů, odlévání slitin
- základní orientace v automatizaci (pohony, senzory atd.)
- komunikace se zákazníky
- obecná znalost v konstrukci dopravníků (velká výhoda)
- obecná znalost v konstrukci kotlů (velká výhoda)

Nabízíme:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- zajímavou a různorodou práci v perspektivním oboru
- zázemí dynamicky se rozvíjející firmy
- vhodné i pro absolventy. Doškolíme.
- odpovídající platové ohodnocení

NÁSTUP IHNED!
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVýstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

CSTfire s.r.o.
  • CSTfire s.r.o.
  • Kontakt : Petra Salgová
  • E-mail : office@cstfire.com
  • Adresa : Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

znalost

zpracování

obecná

konstrukci

kreslení

velká

výrobků

podkladů

konstrukčních

orientace